הכנה לצבא - להגיע לגיוס בשיא שלך

נערים ונערות רבים שואפים להגיע לתפקידים קרביים בצבא, הדורשים כושר קרבי ולעיתים אף הכנה רגשית ומנטלית. הצטרפות לקורס הכנה לצבא היא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו אשר אינם יכולים להתאמן לבד או אינם יודעים אילו אימוני כושר כדאי לעשות. במרכז הקהילתי גינות העיר, המשרת כ- 50,000 תושבים ממספר רב של שכונות בעיר, מזמינים את כל בני ובנות הנוער להצטרף לקורס. עדיין מתלבטים? מוזמנים לקרוא וללמוד עוד על היתרונות של ההכנה לשירות הקרבי בצבא.

הכנה לצבא

 

מה כולל קורס הכנה לצבא

קורסי הכנה לצבא כוללים, בדרך כלל, שני סוגי נושאים. הסוג הראשון הוא בתחום האימון הגופני, הווה אומר, אימוני כושר, לימודי ניווט ותרגול של ניווט בשטח, לימוד שיטות של הגנה עצמית וכדומה. הסוג השני הוא נושאים עיוניים ורגשיים כמו תקשורת בין אישית, התנהלות במצבי לחץ, משמעת אישית, ניהול ופיקוד ועוד. כל אלה יחד מכוונים על מנת להכין את הנער או הנער המועמדים לשירות בטחון להצלחה בימי סיירות וגיבושים ליחידות המובחרות של צה"ל.

 

למי מיועד הקורס

רבים נוטים לחשוב שקורסי ההכנה לצבא מיועדים לבנים בלבד וזו טעות. כיום ישנם קורסי הכנה לצבא לבנות גם כן. מהרגע שיותר ויותר תפקידים קרביים נפתחו עבור נשים בצבא גם הן נדרשות לעשות הכנות על מנת לעמוד בתנאים הפיזיים והמנטאליים שתפקידים אלה דורשים. ישנם אימוני כושר קרבי לבנות המותאמים לדרישות הפיזיות מנשים בצבא של שנות האלפיים. בנות וגם בנים, המעוניינים להגיע לצבא בכושר שיא, יכולים להצטרף לקורסים בדרך כלל החל מגיל 15 ומעלה.

 

היכן מוצאים קורסים להכנה לצבא

קורסים של הכנה לצבא ניתן למצוא כמעט בכל עיר ועיר בישראל. ניתן למצוא אימוני כושר קרבי בתל אביב וניתן למצוא אימוני כושר קרבי בירושלים, כמו הקורס הנפתח במרכז הקהילתי גינות העיר. חיפוש מהיר של הביטוי "הכנה לצבא" בגוגל יעלה לכם מגוון תוצאות וכל שנותר לכם לעשות הוא למצוא את הקורס הקרוב לביתכם. טרם הצטרפותכם לקורס חשוב לבדוק כי את הקורס מעביר מדריך מוסמך שיוכל לבנות לכם סרגל מאמצים אישי ומותאם, על מנת להימנע מפציעות מיותרות.

להרשמה כתבו לאלית  hugim@ginothair.org.il או טלפנו 02-5664144