חוג התעמלות קרקע לילדים עם מכשירים

בהנחיית חברת "פליק פלק"

פיתוח מרכיבי הכושר השונים. לימוד מיומנויות בהתעמלות קרקע לילדים במכשירים. התעמלות קרקע לילדים עשויה להיות הפעילות שתעניק לילדיכם את כל מה שאתם מחפשים עבורם. בראש ובראשונה חוג התעמלות קרקע בירושלים הינה פעילות ספורטיבית שהיא תמיד חיובית. בנוסף, התעמלות קרקע לילדים מחזקת את השרירים, בונה מסת שריר ומעצבת את הגוף.

 

התעמלות קרקע לילדים

קבוצה

יום

שעה

מחיר לחודש

קישור לרישום

גן - כיתה א'

שני

16:45-17:30

185 ש"ח
לפעם בשבוע

לרישום

כיתות ב'-ג' 

שני

16:00-16:45

לרישום

כיתות ד'-ה' שני 17:30-18:15 לרישום
כיתות ג'-ו' מתקדמות שני 18:15-19:15 לרישום

כיתות א'-ג'

חמישי

16:00-16:45

לרישום

גן חובה

חמישי

16:45-17:30

לרישום

כיתות ד'-ו' חמישי 17:30-18:15   לרישום

כיתות ג'-ו' מתקדמות

חמישי

18:15-19:15

185 ש"ח

לרישום

*טרם ההגעה לשיעור ניסיון בהתעמלות קרקע, יש להירשם במזכירות המנהל.

בחוג התעמלות קרקע לילדים ישנם מכשירים שונים כמו טרמפולינה או מזרן מקפיץ, הילדים יכולים להוציא מרץ רב במהלך החוג, לחזור הביתה עייפים ולרצות ללכת לישון ישר. 

 

אם הינכם מחפשים חוג התעמלות קרקע לילדים, חוויתי, מאתגר, כזה שהילדים ייהנו בו, יקבלו הדרכה מקצועית, יפגשו חברים נוספים, ויחטבו את גופם – חוג התעמלות קרקע לילדים ב-"מנהל הקהילתי גינות העיר", הינו מומלץ ביותר.

בנוסף להיותה של פעילות זו מחזקת מאד את השריר ובונה אותו, חוג התעמלות קרקע לילדים בירושלים עשויה לשפר את הגמישות של ילדיכם ולבנות אותה.

 

התעמלות קרקע לילדים למיומנויות מוטורית ומסוגלות עצמית

מחפשים חוג עבור ילדיכם הכולל בתוכו פעילות גופנית, אבל כזה שיש לו ערך מוסף? יתכן וחוג התעמלות קרקע תפור בדיוק למידותיהם! השיח העוסק בתועלות מחוגי התעמלות קרקע לילדים מתמקד רובו ככולו בהיבט הפיזי, ואכן ניתן למנות אינספור דוגמאות לתועלות הגופניות הטמונות בו, החל מחיזוק הכוח והגמישות, דרך שיפור הקואורדינציה והמשקל, וכלה ביציבה נכונה ובריאות כללית. 

חוג התעמלות קרקע

ההשתתפות בחוג זה מקנה לילדים הרגלים לשגרת כושר ותנועה, ולא זו בלבד שמדובר בפעילות מהנה, אלא שהיא הופכת במרוצת הזמן לחלק בלתי נפרד מחייהם, מה שמגביר את הסיכויים שימשיכו לעסוק בפעילות גופנית גם כאנשים בוגרים. יחד עם זאת, לצד התועלות הגופניות, מיוחסות להתעמלות קרקע תועלות נוספות, שהנן חשובות ומשמעותיות לא פחות!

 חוג התעמלות קרקע בירושלים ככלי חשוב בהתפתחות אישית

מבית המינהל הקהילתי גינות העיר מציינים שמעצם ההשתתפות של הילדים בחוג התעמלות קרקע, מוענקות להם מיומנויות חשובות לחיים, שתתלווינה אליהם בהמשך דרכם ותסייענה להם גם בתחומים אחרים. שתיים מהמיומנויות הללו הן נטילת אחריות ומשמעת עצמית. מחויבות ונחישות מהוות חלק מהמיומנויות שמתפתחות בקרב הילדים במהלך ההשתתפות בחוג, תוך הקפדה על הגעה לאימון מוכנים ועמידה בלוחות זמנים. 

במהלך שגרת האימונים מתעצבת אישיותם של הילדים, והם לומדים שהישגים בהתעמלות, כמו בחיים עצמם, הנם תוצר של התמדה, עקביות, עבודה קשה וסבלנות. דרך ההשתתפות בחוג התעמלות קרקע מתרגלים הילדים דחיית סיפוקים ומפנימים שכדי לממש מטרות ולהגיע ליעדים נדרשת השקעה עקבית, וההבנה הזו מהווה למעשה כלי חשוב בהתפתחותם האישית בכול תחום שיבחרו לעסוק בו בעתיד.

הקושי כאתגר וכמנוף והזדמנות להתפתחות וצמיחה

ההשתתפות של הילדים בחוג התעמלות קרקע מעצימה את תחושת המסוגלות והדימוי העצמי, ומטפחת בקרבם ביטחון רב ביכולות שלהם. מחקרים בתחום מראים שהערכה עצמית בריאה וביטחון עצמי גבוה הם מסוג הגורמים המנבאים הצלחה ורמות גבוהות של סיפוק בהמשך החיים. מעבר לכך, נדיר באימוני ההתעמלות שאלמנט חדש שנלמד צולח בניסיון הראשון. לרוב גם לא בניסיון השני ולא בשלישי. 

בעולם התעמלות הקרקע נתפס הקושי כאתגר, כאשר כל כישלון משמש כמעין מנוף והזדמנות להתפתחות וצמיחה שמקרבת אותנו אל עבר המטרה. המינהל הקהילתי גינות העיר ירושלים מציע מגוון חוגי התעמלות קרקע לילדים הן במרכז בית יהודית (עמק רפאים 12) והן במרכז קהילתי רחביה (רחוב אוסישקין 38). החוגים מתקיימים על פי חלוקה לגילאים שונים כשכול קבוצת גיל מחולקת למתחילים או מתקדמים בהתאם לרמת ההתקדמות של הילד.