חוג בלט לילדים (לבנות בלבד)

בלט JuliArt בהנחיית יוליה בריביירחוג בלט לבנות

בלט קלאסי

הכנה לכל סוגי המחול בשילוב חשיפה לעולם התיאטרון והמוסיקה. גמישות, כוח, מהירות שיווי משקל, קואורדינציה ושליטה בכל חלקי הגוף.

מחול ותנועה הם סוג של שפה אמנותית, בדומה לשפה המילולית, או לשפת האמנות הפלסטית. חוג בלט לילדים יכול לתרום רבות לשיפור יכולת התקשורת של הילדים והילדות, שיפור הגמישות, הכרת הגוף ועוד. רשימת היתרונות המלאה לפניכם.

 יש ליצור קשר עם יוליה 052-8515994.

חוג בלט לילדות ונערות - להתחיל בגיל צעיר

בכדי להפוך לרקדנים מקצועיים יש להתחיל את לימוד הבלט בגיל צעיר, שכן התנועות הקלאסיות מוטמעות על בסיס יכולת התנועה, הגמישות והתנוחה שהוקנו בגיל צעיר, וקשה מאוד להקנות אותם בגיל מאוחר יותר. יחד עם זאת, חוג בלט לילדיםמומלץ גם למי שאינה מתכננת כבר מגיל 3 קריירה כפרימה בלרינה, שכן בגילאים הצעירים הללו חוגי הבלט מלמדים את הילדים להכיר את גופם, ואת שפת התנועה.

חוגי טרום-בלט לגילאים צעירים מעבירים את יסודות הבלט בעזרת ריקוד ומשחק מהנים, והם תורמים לחיזוק הגוף והגדלת הגמישות ,כמו גם לפיתוח היצירתיות הטבעית. בגילאים גדולים יותר מקנים לימודי הבלט, בנוסף על מה שכבר הוזכר, גם יכולת משמעת עצמית, יציבה נכונה, פיתוח יכולות ההבעה, ועיצוב הגוף. להרשמה לחוג בלט לילדים בירושלים

קצת רקע על בלט

ריקוד הבלט הקלאסי צמח בצרפת,  במאות ה- 17-19, כליווי למופע מוסיקלי בחצרות המלוכה. רק בסוף המאה ה- 19 הפך הבלט למרכז ההופעה, והשתנה לכדי הבלט הקלאסי המוכר לנו היום. שפת הבלט היא שפה אמנותית ייחודית, המביעה רעיונות, תחושות, ומחשבות בעזרת הגוף, בתנועות ומחוות מסוימות. רוב סוגי המחול שונים זה מזה בשימוש הנעשה בגוף, ושפת הבלט שונה משפת המחול המודרני, לדוגמא, אשר גם בה משתמשים בגוף להבעה.

מהם היתרונות של חוג בלט לילדים?חוג בלט לנערות בירושלים

  • הכרת הגוף ופיתוח מודעות גופנית, יכולות ומגבלות
  • פיתוח היצירתיות והדמיון
  • רכישת כלים נוספים להבעה עצמית 
  • שיפור הגמישות והקואורדינציה וחיזוק הגוף
  • פיתוח התמצאות במרחב  ושיפור שיווי המשקל
  • היכרות עם עולם הבלט הקלאסי היפה והמהנה, בהתאם לגיל.

חוגי בלט בירושלים

המנהל הקהילתי גינות העיר בירושלים פועל לקידום ערכי הקהילתיות, הסולידריות והמעורבות האזרחית בשכונות העיר השונות, וכחלק ממערך הפעילת שלו מקיים חוגים שונים, לילדים, נוער ומבוגרים, מפעיל מערך צהרונים, ומקיים אירועי תרבות שונים. כחלק מהחוגים ניתן למצוא גם חוג מחול אמנותי לגילאי 3-5, טרום בלט לגילאי 5-7, וכן חוג בלט לילדים בגילאי 7-9 ובלט מודרני לבני 10 ומעלה.