ציידו את הילד/ה במיומנויות לחיים עם חוג אנגלית לילדים

חוג אנגלית לילדים

מחפשים אתגר עבור הילד? רוצים לצייד את הילד/ה במיומנויות שיילוו אותו לכול החיים? כדאי שתשקלו לרשום אותו לחוג אנגלית לילדים! בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה שבה יותר ויותר הורים שולחים את ילדיהם לחוג אנגלית, מתוך שאיפה לציידם במיומנויות שישמשו אותם גם בבגרותם ובתוך כך גם שיעניקו להם יתרון לא מבוטל על פני האחרים. 

בעידן הנוכחי זוכה האנגלית למעמד דומיננטי במדינות רבות ברחבי העולם ונמנית ברשימת השפות המדוברות ביותר, בין אם כשפה רשמית ובין אם כשפה שנייה, וההערכות הן שדוברים בה למעלה מ- 2 מיליארד בני אדם. השפה האנגלית חולשת על מגוון רחב מאוד של תחומים, בהם מדע, אקדמיה, דיפלומטיה, תיירות, מסחר, תעופה, תקשורת, אינטרנט ומחשבים.

מקסמו את יכולת הלמידה הטבעית המדהימה של ילדיכם

מעבר להזדמנויות הנפלאות שטמונות בהקניית שפה נוספת, לחוג אנגלית לילדים יש אינספור יתרונות נוספים. מחקרים שנעשו בתחום מראים שכולנו נולדים עם יכולת מופלאה לקלוט כל שפה, תוך אימוץ המבטא של השפה הנרכשת. 

יתרה מכך, בשנות החיים הראשונות רגישים הפעוטות לכול הפונמות (הצלילים המרכיבים את המילים) בכול השפות, לרבות הבחנה בין ניואנסים זעירים בצלילי השפה. בבגרות מתפוגגת יכולת זו עד לרמה של עשרות פונמות בלבד.

מסקנות המחקרים הן שעל מנת למקסם את יכולת הלמידה הטבעית המדהימה של הילדים ולאפשר להם לאמץ מבטא נכון, מומלץ לחשוף אותם לצלילי השפה הזרה בגילאים כמה שיותר מוקדמים, תוך כדי שיח עם דוברי השפה באופן סדיר ועקבי. 

שיפור כישורים קוגניטיביים ותפקודים ניהוליים

ממחקרים אחרים שנערכו בארץ ובעולם עולה כי דו-לשוניות משפרת כישורים קוגניטיביים ותפקודים ניהוליים דוגמת הבנת הוראות, יכולת אבחנה בין עיקר וטפל, התעלמות מהסחות דעת והתמקדות בגירוי אחד, יכולת מעבר טובה בין משימות, כמו גם סקרנות, עניין ואיתור פתרונות יצירתיים לבעיות שונות. 

כל אלו מובילים להישגיות גבוהה של הילדים בבית הספר בהשוואה לילדים דוברי שפה אחת, ומזכה אותם בנקודות בונוס משמעותיות בהמשך דרכם כבוגרים. במידה הנכם ירושלמים ותרים אחר חוג אנגלית לילדים, שאז אחד מהמקומות המומלצים ביותר להקניית השפה הוא המנהל הקהילתי גינות העיר. 

המנהל הקהילתי מקיים את החוג בכמה שלוחות שונות ברחבי העיר בהתאמה לגילאים הילדים ורמת שליטתם בשפה. החוגים מועברים בגישה חדשנית ואומנותית, במתכונת של פעילויות יצירה חווייתיות ומעשירות.