קבוצת ריצה בירושלים

 

חיפשת קבוצות ריצה ירושלים? רוצה לרוץ במרתון הבא?

קבוצת ריצה לנשים הינה דרך נפלאה לשמירה על המוטיבציה וחזרה אל הכושר, אך יחד עם זאת חשוב להצטרף אל קבוצה בהתאם לחלוקה לרמות כושר שונות.

הצטרפי לקבוצת נשים לאימון שבועי המשלב זמן איכות, בריאות וכושר.

מתגבשת קבוצה חדשה- פרטים אצל רכזת החוגים

נפגשים בגן סאקר, לפרטים נעמי ליפשיץ טל' 054-2307678

בסיוע אגף הספורט, עיריית ירושלים להרשמה

 

 יום

שעה

מיקום

מחיר לחודש

 

קישור לרישום

 ראשון

20:00-21:00

מרכז קהילתי מרחב ניות

180 ש"ח לפעמיים בשבוע

 

פרטים 
במזכירות

מספר המשתתפים במרוצים ומרתונים עולה בהתמדה משנה לשנה כשאחת הסיבות שהובילו לעלייה במגמה היא קבוצות ריצה בירושלים ובכל רחבי המדינה שהחלו להיפתח ולהתפתח בשנים האחרונות.
 
המודעות לקשר שבין שיפור הכושר הגופני לבין השמירה על הבריאות בשילוב הרצון לרדת במשקל ולחטב את הגוף מובילים לא מעט אנשים לרצות לשנות את אורח חייהם ולהירשם למגוון חוגי ספורט שונים החל ממכון כושר וחוג טאי צ'י וכלה בפילאטיס או חוג כדורסל.
 
קבוצת ריצה מותאמת במיוחד לכל אלו שאינם מעוניינים לעסוק בפעילות ספורטיבית בחדר סגור ומנגד נזקקים למוטיבציה על מנת להמשיך ולהתמיד באימונים. הריצה בקבוצות נערכת לרוב בליווי מאמן, כשהחוויה של ה"ביחד" מהווה את אחד התמריצים אשר מניעה את הרצים להתמיד ולדבוק במטרה המשותפת.
קבוצות ריצה ירושלים לנשים

חשיבות ההצטרפות לקבוצת ריצה עם מדריך מוסמך

קבוצות ריצה ירושלים הינה דרך נפלאה לשמירה על המוטיבציה וחזרה אל הכושר יחד עם המדריכה מור שליו, מדריכת ריצה מוסמכת ומנוסה,  אך יחד עם זאת חשוב להצטרף אל קבוצה בהתאם לחלוקה לרמות כושר שונות.
 
חשוב להדגיש שהצטרפות לקבוצת ריצה ללא מאמן שהוסמך לצורך זה וללא תכנית אימונים אישית ומותאמת עלולה להוביל לאימונים בלתי פרודוקטיביים, תסכול לפציעות ונזקים גופניים, הנובעים בעיקר מחוסר של יד מכוונת והיגררות לריצה בקצב מהיר מידי.
 
על כן, במידה ומדובר ברצים מתחילים, מומלץ בטרם ההירשמות לקבוצת ריצה כלשהי לוודא שהקבוצה כוללת מאמן בעל תעודה מוסמכת וניסיון. בנוסף, מומלץ להגדיר ולחדד את המטרה שעשויה להיות שיפור הכושר הגופני, הפחתה במשקל או השתתפות בתחרויות.

רצות גינות העיר- קבוצת ריצה לנשים להעצמה נשית

אחת מקבוצות הריצה והעצמה לנשים האיכותיות ביותר היא קבוצת ריצה "רצות גינות העיר"
המתקיימת מטעם מינהל קהילתי גינות העיר בירושלים. המינהל הקהילתי פועל בחסותן של החברה למתנ"סים ואגף הספורט בעיריית ירושלים, תוך קיום שיתוף פעולה עם משרד החינוך.
 
המינהל הקהילתי מציע מגוון עשיר של פעילויות פנאי איכותיות לילדים, בני נוער ומבוגרים. בין פעילויות הפנאי לנשים מטעם המינהל הקהילתי ניתן למנות בין היתר צ'י קונג, טאי צ'י, פילאטיס,פלדנקרייז וכמובן אם חיפשתם יוגה בירושלים בית יהודית הוא המקום. .
 
קבוצת ריצה ירושלים הינה בהנחייתה של מאמנת הריצה נעמי ליפשיץ, שהינה בוגרת וינגייט, בעלת רקע וניסיון רב בתחום.
קבוצת הריצה של גינות העיר מותאמת לכל גיל על פי רמות כושר שונות, ואינן מצריכות כל רקע קודם.
קבוצת הריצה נפגשת בכל יום שלישי 19:00-20:00 ובימי שישי 7:30-8:30 בגן סאקר, על בסיס שבועי קבוע ומזמינות את הנשים לחשוף את הכוחות והעוצמות הטמונים בהן.