ריקודי היפ הופ לילדים ונוער

ריקודי היפ הופ זה חוג מושלם לבנים ובנות.

למה דווקא ריקודי היפ הופ?ריקודי היפ הופ לילדים

  • למצוא חוג ריקוד לילדים המיועד גם לבנים וגם לבנות קשה, לכן תשמחו לדעת שריקודי היפ הופ מתאימים לשני המינים. כבר לא צריך להתלבט הרבה על חוגים שיכולים לתת מענה לכל ילד בנפרד, כאשר יש פתרון קל כמו חוג היפ הופ מקצועי לילדים.
  • ריקודי היפ הופ טומנים באמתחתם מעטפת של יתרונות. להבדיל מחדר כושר, התנועות והמאמץ בריקודי ההיפ הופ מפתחים את כל השרירים בו זמנית, משפרים את הגמישות, הקואורדינציה וטווח התנועה ומחטבים את הגוף באופן פרופורציונלי. 
  • לקליטת הקומבינציה של צעדי הריקוד והבנת הדקויות הקטנות במהלך האימונים, נדרשים קשב, ריכוז, משמעת עצמית ומאמץ מנטלי לא מבוטל, וההשלכות של אלו משתקפות גם בהיבטים אחרים בחיים. 
  • היא מעודדת אותם ליצור אינטראקציות חברתיות, מחזקת את הביטחון העצמי ומסייעת לפיתוח היצירתיות ויכולת האלתור וההבעה האישית. יתירה מכך, הריקודים הללו מחטבים את שרירי הגוף, מפתחים את השמיעה המוזיקלית ותורמים להעלאת הקשב והריכוז. 

אחד מהמקומות המקצועיים והאיכותיים ביותר בירושלים ללימוד ריקודי היפ הופ הוא המינהל הקהילתי גינות העיר. חוגי היפ הופ מתקיימים בשלוחת בית יהודית וכן במרכז הקהילתי קטמון, כשהחלוקה לקבוצות נעשית על פי גילאים (כיתות א' עד ג', כיתות ד' עד ו', בני נוער ומבוגרים) וניסיון קודם בריקוד.

כיתה

יום

שעה

מחיר לחודש

הרשמה

מיקום

א'-ג' שלישי

18:30-19:30

210 ש"ח לרישום עמק רפאים 12

כיתות ד'-ו'

חמישי

16:30-17:30

210 ש"ח

לרישום

עמק רפאים 12

נוער

שלישי

19:15-20:30

280 ש"ח

לרישום

עמק רפאים 12
 

במה שונים ריקודי היפ הופ מריקוד קלאסי כמו ואלס?

ריקודי היפ הופ לנוער

ואלס הוא ריקוד רגוע עם צעדים קבועים ובנאליים, בעוד ריקודי היפ הופ קופצניים ואנרגטיים המאפשרים לילדים לשחרר את לחצי היום דרך ריקוד.

כהורים תרצו לבחור בחוג היפ הופ מקצועי לילדים שלכם, כדי לתת להם מקום לבטא את עצמם ולהשיל מעצמם את טרדות היום.

זאת דרך מעולה עבור הילדים לדבר דרך קצב, כששום דבר לא מפריד ביניהם, לא המגזרים השונים ולא היותם ממינים שונים, הם שם כדי לרקוד.

אבל יתרון נוסף שכל הורה ירצה, שסוג זה של ריקוד מאפשר לילדים להוציא את כל האנרגיה שמצטברת אצלם במהלך היום.

האם חוג היפ הופ בירושלים מיועד רק לירושלמים?

אם אתם גרים במרחק נסיעה קצר מירושלים, אין סיבה שילדיכם לא יוכל להנות מריקודי היפ הופ לילדים בגילו או בגילה.

תוכלו ליצור קשר עם המנהלה ולשאול אותם ישירות אם חוג היפ הופ מקצועי לילדים מיועד רק לתושבי ירושלים או גם למי שגר בישובים סמוכים.

לאילו גילאים מתאים חוג היפ הופ לילדים?

ריקודי היפ הופ לילדים מתאימים לגילאי גן, אך גם לגילאים יותר בוגרים עד כיתות ז' ומעלה וכל שיעור מועבר בימים שונים בהתאם לגילאים.

דרך מעולה להקנות לילדיכם יכולת ארגון ועמידה בזמנים, היא דרך חוג ריקוד לילדים, שיעזור להם בשלבים יותר בוגרים בחיים.

כאשר הם עסוקים בלהנות מריקודי היפ הופ, הם אלה שיזכירו לכם שיש להם חוג ביום מסוים ושעה ספציפית כדי לוודא שלא תאחרו.

חוג היפ הופ מקצועי לילדים זה בול בשבילכם.

ריקודי היפ הופ

 רקע על ריקודי היפ הופ

מסמטאות רובע ברונקס שבניו-יורק ועד הגעתם למיינסטרים כך החלה תרבות ההיפ הופ אשר מהווים חלק מתרבות שלמה שהתפתחה בשנות ה- 70 של המאה ה- 20 בסמטאות וגטאות רובע ברונקס שבניו יורק ובשכונות עוני נוספות, על ידי אפרו-אמריקאים ומהגרים מפוארטו ריקו וג'מייקה. תרבות ההיפ הופ הנה תרבות רחוב, החלה כאקט מחאתי ומהפכני מצד האנשים "השקופים" מחוסרי האמצעים, שהתגוררו בחצר האחורית של ארה"ב שדגלו בסיום האפליה כנגדם ולשוויון זכויות. 

תרבות זו כוללת בתוכה מעטפת רחבה של מאפיינים, בהם ריקודים אקרובטיים (כגון הברייקדאנס), אמסיינג (מוזיקת ראפ והיפ הופ שמבוססת על שירה וקצב), דיג'יינג (מוזיקה מוקלטת מראש, תוך עשיית שימוש בתבניות ריתמיות שמוסיפים להן אפקטים), גרפיטי כדרך לביטוי מחאה חברתית, פרטי לבוש ואקססוריז טרנדיים שונים (לרוב בגדים רחבים רפויים ונוחים עם הדפסים גרפיים ונעליים סגורות בעלי סוליה דקה וגמישה) ועוד. כיום הקסם של ריקודי ההיפ-הופ גרם להם להפוך לפופולריים כל כך וחלק מהמיינסטרים בכול רחבי העולם.


במנהל קהילתי גינות העיר תוכלו למצוא את כל הפרטים אודות חוג היפ הופ בירושלים שיכול להתאים לילדים שלכם.

במידה והנכם מעוניינים לרשום את הבן או הבת לפעילות כייפית, אנרגטית ומהנה, יתכן ולימוד ריקודי היפ הופ הנו בדיוק החוג שאותו אתם מחפשים עבור ילדכם! מדובר בפעילות שלא זו בלבד שהיא גורמת לילדים להתנתק מהמסכים, אלא גם משפרת את הכושר הגופני, הגמישות והקואורדינציה שלהם.