חוג בלט לילדים- כלי לביטוי עצמי באמצעות תנועה

שוקלים לרשום את הנסיכה שלכם לחוג בלט לילדים בירושלים? בשנים האחרונות שרוי הבלט הישראלי לילדים בפריחה יצירתית, כשחלק נכבד מלהקות המחול משלב ברפרטואר

שלו מופעי בלט מרשימים לכל המשפחה.בלט לילדים 

המופעים מתאפיינים בהפקות עשירות, תפאורות ססגוניות ותלבושות מפוארות כמיטב המסורת הקלאסית, כל אלו מבטיחים חוויית סוחפת בלט ובלתי נשכחת. ברשימה זו ניתן למנות את אגדת סינדרלה, מפצח האגוזים, שלגיה ושבעת הגמדים, אגם הברבורים בגרסה המיועדת לילדים ונוער ועוד. 

חשיפת הילדים כבר בגילאים הרכים אל עולם המחול ושפתה האומנותית, מחזקת בקרבם את הסקרנות הטבעית והרצון להביא את היצירתיות שלהם לביטוי באמצעות תנועה, ואחת הדרכים שבעזרתה יכולים ההורים לעודד אותם לביטוי עצמי היא על ידי צירופם לחוג בלט לילדים

פעילות שעשויה להטיב עם ילדים ביישנים ומופנמים מטבעם

חוג בלט לילדים, ובפרט בלט קלאסי, נחשב לאחד מהפופולריים ביותר כיום מבין חוגי הריקוד למיניהם, זאת בשל מעטפת היתרונות הטמונים באמתחתו, החל פיתוח ההתמצאות במרחב, דרך שיפור שיווי משקל, הכוח, הגמישות והמהירות, וכלה בשיפור הקואורדינציה ויכולת השליטה בכול חלקי הגוף. 

כאמור, חוג בלט לילדות ולילדים גם מסייע לפיתוח הדמיון והיצירתיות ומהווה כלי נוסף להבעה עצמית. יתרה מכך, החוג מסייע לרקדנים הצעירים לשפר את המיומנות החברתיות שלהם על ידי הקניית הרגלים לעבודה בצוות. 

בהקשר זה, חשוב להבהיר כי חוג הבלט אינו שמור בלעדית לאלו המתעתדים להבנות לילדיהם קריירה בתחום. נהפוך הוא, הפעילות עשויה להטיב עם ילדים ביישנים ומופנמים מטבעם, וכן לאלו הסובלים מדימוי עצמי נמוך, השמנת יתר, או המתמודדים עם מוגבלות פיזית, בעיות רגשיות וכיו"ב.

החלטתם לרשום את הנסיכה לשיעורי בלט? הגעתם אל המקום הנכון!

במידה והחלטתם לצרף את הנסיכה לשיעורי בלט בירושלים, עשויות להתעורר בקרבכם כמה שאלות כמו כמה עולה חוג בלט לילדים, היכן כדאי לרשום ולאילו גילאים הוא מיועד. ניתן למצוא לא מעט מקומות המציעים חוגי בלט בירושלים וסביבותיה, כשאחד מהמקומות המומלצים ביותר הנו המנהל הקהילתי גינות העיר. 

טווח המחירים כיום עבור חוג בלט לילדים נע בין 220 - 190 שקלים עבור שיעור חד שבועי שאורכו 45 דקות. בשלוחותיו השונות של המנהל הקהילתי מתקיימים מגוון חוגי בלט, תוך חלוקה לגילאים. לדוגמה, במרכז קהילתי טלביה- דרום רחביה מציעים חוג בלט לגיל 3, וכן לגילאי טרום חובה וגן חובה. בשלוחת בית יהודית מוצעים חוגי בלט גם לכיתות א', ב' ו- ג', בעוד שמרכז קהילתי קטמון ניתן למצוא חוג מחול אמנותי לכיתות ד' עד ו'.