מחפשים מקום לאירועים עד 250 איש? קבלו כמה טיפים

מחפשים מקום לברית בירושלים? לטקס חינה? למסיבת בר או בת מצווה? או שמא אולי מעוניינים לשכור מקום לאירועים עד 250 איש לצורך הפקת אירוע עסקי או חברתי כזה או אחר כמו כנס, השקת מוצר, יום גיבוש וכן הלאה?

המציאות מלמדת שלמעט חתונות ולעתים גם מסיבות בר מצווה, המוגדרות כהפקות ענק ועשויות לא אחת למנות מאות רבות של משתתפים, מרבית האירועים מונים בדרך כלל מספר צנוע יותר של מוזמנים, ובפרט אירועים משפחתיים כדוגמת בריתות, מסיבות בת מצווה, מסיבות רווקים או רווקות, כמו גם טקסי חינה, פדיון הבן, זבד הבת, חתונות כסף וזהב ועוד.

לסגור אירועים עד 250 איש

מדובר על פי רוב באירועים קטנים ואינטימיים שמוזמנים אליהם בני המשפחה הקרובה בלבד וכאלו הנמצאים בקשר הדוק עם בעלי השמחה.

קיום אירועים אינטימיים במחיר השווה לכול כיס

אנשי הצוות המקצועי מבית המינהל הקהילתי גינות העיר מציינים שמטבע הדברים, אירועים עד 250 איש כרוכים בהפקה מורכבת הרבה פחות וגם מסתכמים בהוצאה כספית צנועה יותר בהשוואה לאירועים גרנדיוזיים ראוותניים, וזו הסיבה מדוע מרבית מהציבור הישראלי כיום בוחר לערוך אירועים בהיקף מצומצם יותר של מוזמנים.

ניתן למנות מגוון אופציות לקיום אירועים אינטימיים ובמחיר השווה לכול כיס כגון אולמות ומתחמים לאירועים קטנים, גני אירועים, בריכות מקומיות, כמו גם מתנ"סים שכונתיים, מסעדות, מועדונים ובתי מלון.

באופן כללי, בין אם מעוניינים לשכור מקום לאירועים בירושלים או בכול אזור אחר ברחבי הארץ, שהרי ישנם כמה דברים שחשוב לברר ולבדוק עם בעל האולם לפני שממהרים לשריין את המקום ולסגור הזמנה.

פרטים שחשוב לבדוק במהלך החיפוש אחר מקום לקיום האירוע

במהלך החיפוש אחר מקום לקיום אירועים עד 250 איש, חשוב לבדוק את גודלו של האולם, עיצובו וחלוקתו של החלל הפנימי וכמות האנשים המרבית שהוא יכול להכיל. מומלץ גם לבדוק את מיקומו הגאוגרפי, כמות מקומות החניה בסביבתו וכן את רמת הנגישות אליו הן בתחבורה ציבורית והן ברכבים פרטיים.

ככלל, כדאי תמיד לגשת אל המקום באופן פיזי כדי לבחון מקרוב את רמת התחזוקה, השירות והניקיון של האולם, את הציוד הטכני שמספקים בהזמנה והמחיר.

המינהל הקהילתי גינות העיר הוא אחד מהמקומות ששווה לבדוק במסגרת החיפוש אחר אולם בירושלים לאירועים עד 250 איש. מדובר בשני אולמות אירועים שניתן לשכור במחיר שפוי, שהאחד יכול להכיל עד 80 משתתפים והשני עד 250 מוזמנים. האולמות כוללים שולחנות וכיסאות ואפשרות להשכרת מערכת הגברה.