רוצה לדעת אילו אימוני כושר מתאימים לך?

מעוניינת להצטרף לחוג פילאטיס בירושלים? או שמא אולי לשיעור עיצוב וחיטוב? כמו כולנו, את שואפת לאמץ לעצמך את מראה הגוף החטוב מהודק הגזרה וחף משומן, אבל מטיבה לדעת שהדרך למימוש החלום עוברת בסטודיו לפעילות גופנית או במכון הכושר ומלווה בתזונה נכונה ובשמירה על אורח חיים בריא ומאוזן. 

במהלך החיפושים אחר חוג עיצוב הגוף לנשים, סביר להניח שתיתקלי ברשימה ארוכה של אימוני כושר מומלצים, ובשלב זה עשויה להתעורר בקרבך ההתלבטות לאיזה מהם להירשם.

פעילות גופנית מהווה אמנם כלי נפלא לעיצוב וחיטוב הגוף ולירידה במשקל. יחד עם זאת, לצורך מיצוי מלוא הפוטנציאל הטמון באימון ולהשגת תוצאות אפקטיביות לאורך זמן, חשוב לבחור בפעילות גופנית מותאמת ולבצעה בהנחייתו של איש מקצוע מוסמך ומיומן.

שילוב נכון בין פעילות אירובית, אנאירובית ואימוני כוח

מבית המנהל הקהילתי גינות העיר מסבירים שחיטוב ועיצוב הגוף לנשים, תוך כדי הצרת היקפים וירידה במשקל, כרוך בשילוב נכון בין פעילות אירובית, אנאירובית ואימוני כוח, ולצד אלו גם אימונים פונקציונליים כמו פילאטיס מכשירים, פילאטיס מזרן, פלדנקרייז, יוגה וכיו"ב, להארכה, עיצוב ומיצוק שרירי רצפת האגן, הבטן, הישבן, הגב, הירכיים וחגורת הכתפיים. 

בתוך כך, האימונים הפונקציונליים משפרים גם ביצועים גופניים וכן את טווחי התנועה, הגמישות והחוזק של המפרקים. פעילות אירובית הנה פעילות שמערבת קבוצות שרירים גדולות לפרקי זמן ממושכים יחד עם סיבולת לב-ריאה, לשם שריפת אנרגיה וכנגזרת מכך גם שריפת שומן. בקטגוריה זו ניתן למנות פעילויות גופניות דוגמת הליכה, ריצה, זומבה גולד, שחייה, אופניים ועוד.

עיצוב הגוף

סטודיו נשים במושבה- מגוון סוגי אימונים תחת קורת גג אחת

חיטוב ועיצוב הגוף לנשים דורש כאמור גם שילוב של פעילות אנאירובית. פעילות אנאירובית מבוססת על אימוני כוח ותרגילים אינטנסיביים לפרקי זמן קצרים להגדלת מסת שריר. בקטגוריה זו נמנים תרגילי מתח, שכיבות סמיכה, הרמת משקולות, ריצות קצרות וכדומה. 

במידה והנך עדיין מתלבטת בין ההצטרפות לחוג פלדנקרייז בי"ם או לבין פילאטיס אינטנס, כדאי שתכירי את סטודיו נשים במושבה! זהו מועדון ייחודי מטעם המינהל הקהילתי גינות העיר, שמציע מבחר לא מבוטל של שיעורים שונים לעיצוב הגוף לנשים וחיטובו- והכול תחת קורת גג אחת. 

בסטודיו לנשים במושבה תוכלי למצוא, בין השאר, חוגי פלדנקרייז, פלדנקרייז דינמי, יוגה, התעמלות אחרת, זומבה גולד ועוד. השיעורים מועברים בהדרכת מאמנות מוסמכות ומיומנות ובאווירה נעימה ומשוחררת.