פעילות יצירה לילדים ונוער

פעילות יצירה לילדים היא חלק חיוני בהתפתחותם. באמצעות אטרקציות יצירתיות ומשחקים מלאי דמיון ילדים יכולים לצמוח רגשית, חברתית, אינטלקטואלית ואפילו פיזית. חוויות יצירתיות עוזרות לילד לפתח מיומנויות אלה ומאפשרות לו לשתף את מחשבותיו, רגשותיו ורעיונותיו.

חשיפת ילדים להזדמנויות יצירתיות תורמת להתפתחותם ומעצימה אותם, היא מאפשרת להם לפתח דרכים לשחק באופן יצירתי ובאופן כללי, כל צעד קטן לקראת פיתוח מיומנויות של ילד היא אבן דרך מרכזית בצמיחתם ובאושרם.

ילדים אוהבים לעסוק בפעילות יצירה – בזה אין כל ספק. ולא סתם הם כל כך אוהבים סדנאות יצירה לילדים כאשר היצירה  לסוגיה השונים תורמת להתפתחות של הילדים בכל הרבדים: הפיזי, הנפשי והרגשי, מעשירה את מגוון הכישורים שלהם ובעיקר מאוד מאוד מהנה. גם אנחנו יודעים את זה ולכן החלטנו לתת לילדי שכונות גינות ירושלים שפע של אפשרויות לסדנאות יצירה לילדים.

 


-

אומנות משולבת

בהדרכת טניה צאודרר

 

אומנות משולבת

קבוצה

יום

שעה

מחיר לחודש

קישור לרישום

כיתות א'-ב'

רביעי

16:30-17:30

200 ש"ח
כולל חומרים

פרטים 
במזכירות

כיתות ג'-ה' רביעי 17:30-18:30 200 ש"ח
כולל חומרים
פרטים 
במזכירות

 

פיתוח הכישורים הקוגניטיביים והעשרת הדמיון והיצירתיות של הילדים ושחרור האנרגיות האצורות בתוכם והעשרת הדמיון והיצירתיות.

אז במידה ואתם מחפשים פעילות יצירה לילדים בי"ם  זו הסדנה עבור ילדכם ובה הם לומדים על התכונות וההרכב של מגוון חומרים שונים, ומתנסים בעבודה עם מכחול, ערבוב צבעים, כמו גם פיסול בחמר, ציור, הכנה וקישוט של כלים שימושיים ומיוחדים כגון פמוטים, מוביילים, תכשיטים, אריחי קרמיקה בעבודת יד וכדומה.

 

 

 

 

 

(ט.ל.ח)

בכל מקום של הבדלים בימים, שעות ומחירים של החוגים,

הפרטים במזכירות "המינהל הקהילתי –גינות העיר" הם הקובעים.