חוג אנגלית לילדים בירושלים: לתת את הטוב ביותר

השפה האנגלית היא היום שפת חובה עבור כל ישראלי ולמעשה עבור כל מי שחי בעולם הגדול. מסיבה זו אנחנו אכן עדים לכך כי מגיל רך ממש משקיעים במוסדות החינוך השונים ומציעים את האפשרות של חוג אנגלית לילדים. אנו לקחנו את זה צעד אחד קדימה והפכנו את המטלה הלימודית לחוויה ייחודית דרך האומנות והיצירה. כאשר הלימוד נעשה בצורה חווייתית תוך יצירה ושילוב של עבודת אומנות, השפה מוטמעת באופן הרבה יותר חזק ומבוסס ולמעשה נהנה התלמיד מרכישה יסודית של שפה ההופכת לנכס שילווה אותו לכל החיים.

חוג אנגלית לילדים

 

חוג אנגלית לילדים: להורים שרוצים להעניק לילדיהם את הטוב ביותר

אז מי אינו מעוניין להעניק לילדיו את הטוב ביותר? נדמה שאין הורה שאינו מוכן לעמוד מאחורי האמירה הזו. אך כאשר מדובר בתחום הלימודים, לא תמיד אנחנו שמים לב לרזולוציות הקטנות המרכיבות את כל נושא הלמידה. אנחנו למעשה מטילים את האחריות על המערכת החינוכית וחשים כי בכך פטרנו את עצמנו. לשעות החוג ורישום

 

אז האמת שלא כולם כך. אם בגדול ההנחה הזו הינה נכונה, הרי שכאשר מדובר בלימודים מורכבים יותר כמו לימוד אותיות באנגלית ואחר כך לימוד קריאה באנגלית לילדים הרי שיש הרבה מקום לעזרה ולתמיכה בילד גם מחוץ למסגרת הלימודים. זה בדיוק מה שאנחנו באים כאן להציע. חוג אנגלית לילדים עם אווירה אחרת, עם חוויה, עם הרבה דמיון, יצירה ואומנות.

 

חוג אנגלית לילדים בירושלים – למי שמחפש יותר

מחפשים חוג אנגלית לילדים מתחילים? לימוד אנגלית לפעוטות? לימוד אנגלית לילדים מתקדמים? חשוב לכם שהילדים ייהנו מהלימודים ויאהבו את השפה החדשה? בדיוק לשם כך אנחנו כאן!

  • חוג ללימוד אנגלית- שונה לגמרי מכל מה שהכרתם עד היום.
  • חוג אנגלית משולב עם אומנות בהדרכת אביגיל אדלר בשיטה ייחודית וחווייתית שלא הכרתם עד היום.
  • בחוג ילמדו הילדים את יסודות האנגלית (אותיות, קריאה, כתיבה) דרך האומנות והיצירה.
  • החוג יתחלק לשלוש קבוצות שונות לפי רמות וכל ילד מוזמן להגיע, לנסות ולהצליח!

החוג לאנגלית עם אביגיל אדלר מתקיים בשלוחת קטמון וגם בבית יהודית ,עמק רפאים 12 ירושלים.

אנגלית לילדים מתחילים גילאי 4-8 בימי חמישי בין השעות: 17:15-18:05 לפרטים ניתן להתקשר למזכירות 5458112 -02 או לנייד של טלי סטרולוביץ רכזת חוגים 054-6650189 | מייל: hugim@ginothair.org.il 

חוג אנגלית לילדים עם גישה חדשנית ואומנותית יעניקו לילדיכם את האפשרות ליהנות מלימודים ברמה גבוהה תוך סיפוק והנאה והרבה חדוות יצירה.