חוג מבוכים ודרקונים

מבוכים ודרקונים
בהדרכת "קורטקס" 

משחק אסטרטגי שבו הילדים מגלמים דמויות של קוסמים לוחמים, פיות, אבירות אמיצות ונסיכים. החוג מפתח את יכולת ההתבטאות בעל פה, את כושר המנהיגות ויכולת עמידה מול קהל וכן את יכולות החשיבה. 

"... אתם חוצים את הגשר בריצה, מאחוריכם נשמעות צעקות הקרב של צבא האורקים האפלים... חצים בוערים חולפים מעל ראשיכם. אם תצליחו לחצות את הגשר ולחתוך את החבלים דבר לא יעצור אתכם מלהציל את הממלכה הקסומה, אך לפתע אתם מגלים ש…". משחק מבוכים ודרקונים או שאולי הרבה יותר מסתם משחק? 

גיל

יום

שעה

מחיר לחודש

כתובת

קישור לרישום

כיתות ג'-ו'

רביעי

17:00-18:30

190 ש"ח

בית יהודית, עמק רפאים 12

פרטים 
במזכירות

ליבת המוח

המנהל העירוני גינות העיר שם לעצמו למטרה לספק תוכן עשיר ומקצועי במגוון פעילויות לכל הגילאים. בין הפעילויות השונות  החברה מפעילה חוגים לילדי גן, ילדים, נוער וגם לגימלאים. מבוכים ודרקונים הוא אחד המוצלחים שבהם. צוות מדריכי החברה עשיר ומגוון, כל המדריכים בעלי ניסיון עשיר בהדרכה בלתי פורמאלית, בוגרים אחרי צבא, ורובם בעלי הכשרה אקדמית.

הרבה יותר ממשחק

אם הסקרנות ויצר ההרפתקנות בוערים לכם בורידים, ואתם פשוט חייבים לדעת איך הסיפור מסתיים ורוצים לעזור לגיבור להצליח במשימה, בואו לקחת חלק בחוג העשרה שיפתח את יכולת ההתבטאות בעל פה, את כושר המנהיגות ויכולת עמידה מול קהל וכן את יכולות החשיבה שלכם. בואו לגלות את העולם המופלא של מבוכים ודרקונים, עולם פנטזיה ללא גבולות, בו אתם מגלמים גיבורים לוחמים בעולם של הרפתקאות וסכנות בואו לקחת חלק במשחק תפקידים בו תוכלו היות הלוחמת הנועזת, הנוכל הערמומי, הגמד האמיץ, או גיבורים אחרים נוספים. במשחק הזה ההחלטות שלכם והפעולות שתעשו קובעות כיצד תתפתח ההרפתקאה. אתם מובילים את הדרך.

באיזה מו"ד אתם

המשחק במבוכים ודרקונים דומה להצגת תאטרון אלתור  שמתנהלת בעולם הדמיון של הילדים תוך שימוש באמצעים מוחשיים. בניגוד להצגה רגילה עם תסריט כתוב מראש מתחילתו ועד סופו, יש כאן שליט במבוך, ביוצר סיטואציות פרי דימיונו והמשתתפים בתפקידי הדמויות שלהם מגיבים לאותן סיטואציות וממשיכים לפתח אותן תוך כדי המשחק. קבוצת הדמויות פועלות מתוך מטרה משותפת וחלק עיקרי מהעלילה נוצר ומתפתח כתוצאה ממעשי הילדים והחלטות שהם מקבלים.

חוג מבוכים ודרקונים

בחוג הילדים מפתחים יצירתיות ודמיון, יכולות דרמה, ונהנים מפיתוח כישורי כתיבה, פיתוח יכולות ניהול כלליות וניהול משאבים בפרט, פיתוח יכולות תכנון אסטרטגיה ושיתוף פעולה, פיתוח כישורים חברתיים, אחריות אישית וקבוצתית, יוזמה ומנהיגות, פיתוח יכולת לימודיות כמו ביטוי בעל פה ובכתב, אנגלית, מתמטיקה, חשיפה לידע כללי ופיתוח יכולת קשב וריכוז.

 

מבוכים ודרקונים