מקום נפלא לחגיגת ימי הולדת בירושלים 

מקום לימי הולדת בירושלים

מקום לחגוג ימי הולדת בירושלים

לרשות המזמין עומדת האופציה לבחור באחד משני האולמות שלנו

  • אולם עד 80 איש
  • אולם עד 250 איש

אנו מספקים כסאות ושולחנות וכן ומערכת הגברה (אם כי לעיתים בתוספת תשלום).


למעשה, להפעלות לימי הולדת בירושלים מחיר סביר לחלוטין, יש שפע של מקומות להשכרה לימי הולדת בירושלים הן למבוגרים והן לילדים. אתם מוזמנים להמשיך לקרוא ולגלות שירושלים היא המקום לחגוג בו את יום ההולדת הבא.

בתחום ימי הולדת ירושלים היא ה-מקום

אולי תופתעו לדעת אבל בתחום ימי הולדת ירושלים היא ה-מקום לחגוג בו. אמנם יש שפע של מקומות לימי הולדת למבוגרים בירושלים, אבל גם ילדים ימצאו בעיר זו את מבוקשם. למעשה, מציאת מקום לחגוג יום הולדת לילדים בירושלים היא משימה פשוטה הודות למגוון הרב, אבל מיד נבוא לעזרתכם גם פה.

האמת היא שכלל לא משנה מה אתם מחפשים: מקום לחגוג יום הולדת למבוגרים בירושלים או  מקום ליום הולדת בירושלים לילדים הפתרון זהה – צרו קשר עם מתנ"ס גינות העיר וגלו שמצאתם את המקום האידיאלי. במקום תוכלו לבחור בין הפעלות שונות, ליהנות מאוירה חמה וביתית וכמובן לשלם מחיר אטרקטיבי במיוחד. לדוגמה:

  •    יום הולדת אקטיבי – יום הולדת עם פעילויות אתגריות שונות שמצריכות עבודת צוות ושיתוף פעולה.
  •    יום הולדת סיפור בתנועה – יום הולדת בהשראת סיפורי ילדים שמשלבות תנועה, מוזיקה, תפאורה ומשחק
  •    יום הולדת מתוק-יום הולדת שבו מכינים קינוח מתוק עם שף.
  •    יום הולדת ב"כד וחומר"- יום הולדת שבו יוצרים כלי קרמיקה שונים תוך שילוב צבע, דמיון ויצירה.


כל ההפעלות האלו מתאימות לילדים מגיל 3 ומעלה אבל הן רשימה חלקית בלבד. למעשה, אפשר להגשים כל חלום במסיבת יום ההולדת בירושלים, למשל לבצע פעילות בחוץ בימות הקיץ ועוד. ואנחנו אומרים – חבל שיום הולדת יש רק פעם אחת בשנה כי האפשרויות כמעט בלתי מוגבלות.

אז מה עושים?

כדי להיווכח בעצמכם שבתחום ימי הולדת ירושלים היא ה-מקום עליכם לעשות דבר פשוט – לצלצל למספר הטלפון 02-5458112 או לשלוח מייל לכתובתhugim@ginothair.org.il  אנחנו בטוחים שאתם לא תצטערו על הבחירה מסיבה אחת – אין מקום יותר טוב מירושלים לציין את העובדה שגדלתם בשנה.