מידעוןטפסיםצור קשרEnglish גודל פונט: א א א

הרשמו לקבלת ניוזלטר

תכנית לימודי בוקר "אל-גיל"

תוכנית לימודי בוקר תשע"ח 2017-2018

אל גיל

הקורסים במסגרת תוכנית אל-גיל צבועים בצבע כחול
All-Gill Prorgam- In Blue

הקורסים בעברית קלה המיועדים לדוברי אנגלית צבועים בירוק
Use Your Ivrit Prorgam- In Ggreen

 

 

יום א'

Sunday

יום ב'

Monday

יום ג'

Tuesday

יום ד'

Wednesday

יום ה'

Thursday

ערבית רמה 7

Arabic Level 7

ססיליה ארנוביץ

Cecilia Aranovich

9:00-10:15

____________

חדש!

דמויות ירושלמיות

Jerusalem
Personalities

טל חניה

Tal Chenya

9:00-10:15

____________

 

פילוסופיה מעשית

Practical
Philosophy

מיכאל אדם

Michael Adam

9:00-10:15

____________

 

משפחות ירושלמיות

Jerusalemites
Families

טל חניה

Tal Chenya

10:30-11:45

____________

 

יוגה

Yoga

רחל דוויך

Rochelle Dweck

10:30-11:30

____________

 

מזשיר-סדנה
לכתיבת שירים

Songwriting
Workshop

מיכאל אדם

Michael Adam

10:30-11:45

____________

 

ערבית- מתחילים

Arabic- Beginners

ססיליה ארנוביץ

Cecilia Aranovich

10:30-11:45

____________

 

יידיש רמה 7-8

Yiddish Level 7-8

לאה סקיבא

Lea Skiba

10:30-11:45

____________

 

ריקודי בטן

Belly Dancing

תהילה זמיר

Tehila Zamir

10:30-11:30

____________

 

טאי-צ'י מתקדמים

Tai Chi Advanced

ענת אראל

Anat Errel

10:40-11:40

____________

 

התעמלות לרצפת
אגן, חיזוק הגוף
ויציבה

Pelvic Floor
Exercise,

תהילה זמיר

Tehila Zamir

11:35-12:35

____________

 

חדש!

צ'י-גונג

Qi Gong

ענת אראל

Anat Errel

11:50-12:50

____________

 

אמנות
על קצה
המזלג

Art In A Nutshell

אלה צ'רניאק

Alla Chernyak

12:00-13:15

____________

 

חדש!

משחקי חברה
ותקשורת מקרבת

Social Games &
Compassionate
Communication

דגנית עמיר

Dganit Amir

12:00-13:15

____________

 

עיון בסיפוריהם
הקצרים של ש"י
עגנון, דויד גרוסמן,
קרת ועוד

Browse the Short
Stories of Agnon,
David Grossman
and More

מיכאל אדם

Michael Adam

12:00-13:15

 

____________

 

ספרדית- ביניים

Spanish -
Intermediate

ססיליה ארנוביץ

Cecilia Aranovich

12:00-13:15

____________

 

יידיש רמה 3

Yiddish Level 3

לאה סקיבא

Lea Skiba

12:00-13:15

____________

 

טאי צ'י מתחילים

Tai Chi Beginners

ענת אראל

Anat Errel

13:00-14:00

____________

 

יידיש רמה 4

Yiddish Level 4

לאה סקיבא

13:45-15:00

 

____________

 

חדש!

לצייר באמצעות
חוטים – קורס
לרקמה חופשית
ויצירתית

Drawing with
String - Creative
Embroidery

רפא לסר

13:30-14:45

____________

 

ערבית רמה 2

Arabic Level 2

ססיליה ארנוביץ

Cecilia Aranovich

13:30-14:45

____________

 

יידיש מתחילים

Yiddish Beginners

לאה סקיבא

Lea Skiba

15:15-16:30

 

 

הליכה נורדית

Nordic Walking

אפרים פוקס

Ephraim Fuchs

7:30-8:30

* הרשמה לשני שיעורי
הליכה נורדית בשבוע,
מחושבת כחוג אחד
לצורך גבייה.

____________

 

ערבית רמה 4

Arabic Level 4

ססיליה ארנוביץ

Cecilia Aranovich

9:00-10:15

_________

 

חדש!

טכנולוגיה ויזמות

Technology &
Entrepreneurship

אוריאל שוראקי

Uriel Shuraki

9:00-10:15

____________

 

רישום וציור מתחילים

Drawing and
Painting
Beginners

ג'פרי אלון

Jeffrey Allon

9:00-12:00

*  הקורס מחושב כשני
חוגים לצורך גביה

____________

 

נשימה לנשמה
בשילוב תנועה וטיפים
מהרפואה ההודית

Pranayana-
Breathing Technics

דורית בן-ישראל

Dorit Ben-Israel

9:00-10:00

____________

 

פסיכולוגיה
וגרפולוגיה-מתחילים

Psychology and
Graphology

אבי שטיינר

Avi Steiner

9:00-10:15

____________

 

התנ"ך
בראי הספרות

The Bible
Through  The
Mirror of Literature

שרה שויקה

Sarah Shweka

9:00-10:15

____________

 

התבונה המקראית-
ספר בראשית

Biblical Wisdom-
Bereshit

מיכאל אדם

Michael Adam

9:00-10:15

*מועבר בעברית קלה

____________

 

זומבה קלה

Zumba Gold

אנה מלכה

Anna Malka

9:20-10:20

____________

חדש!

929 – לומדים
תנ"ך ביחד

929 – Learning
The Bible Together

דניאל שרשבסקי

Daniel
Shere shevsky

ימי ב' 10:30-11:45

____________

חדש!

פסיכולוגיה ממשיכים

Psychology
Advance

אבי שטיינר

Avi Steiner

10:30-11:45

____________

 

יידיש רמה 5-6

Yiddish Level 5-6

לאה סקיבא

Lea Skiba

10:30-11:45

____________

 

ערבית רמה 3

Arabic Level 3

ססיליה ארנוביץ

Cecilia Aranovich

10:30-11:45

____________

 

באזז-
תוכנית ייחודית
לבניית העצם

Buzz-A Program
for Building Bone

סנדי קסלר

Sandy Kessler

11:00-11:45

____________

 

איטלקית מתחילים

Italian 
Beginners

ד"ר לארה בן-דוד

Dr. Lara
Ben-David

10:30-11:45

____________

 

איטלקית רמה 2

Italian 
Beginners
Level2

ד"ר לארה בן-דוד

Dr. Lara
Ben-David

12:00-13:15

____________

 

שימור ושיפור
הזיכרון
מתקדמים

Memory
Improvement
Advanced

חברת קורטקס

Cortex
Memory Center

12:00-13:15

____________

פלדנקרייז

Feldenkrais

סנדי קסלר

Sandy Kessler

12:00-12:45

____________

 

ברידג' מתחילים

Bridge
Beginners

איזבלה פוקס

Isabella Fuchs

12:00-13:15

____________

יידיש רמה 2

Yiddish
Level 2

לאה סקיבא

Lea Skiba

12:00-13:15

____________

ערבית ספרותית
קריאה וכתיבה
מתחילים

Arabic Literature-
Reading and
Writing Beginners

ססליה ארנוביץ

Cecilia Aranovich

12:00-13:15

____________

לימוד הספר:
קול צעדינו

From Cover
to Cover-
The Sound
of Our Steps

בת שבע
דורי- קרלייה

Bat-Sheva

12:00-13:15

*מועבר בעברית קלה

____________

 

רישום וציור מתחילים

Drawing
and Painting

Beginners

ג'פרי אלון

Jeffrey Allon

12:30-15:30

*הקורס מחושב כשני
חוגים לצורך גביה

____________

 

באזז-
תוכנית ייחודית
לבניית העצם

Buzz-A Program
for Building
Bones

סנדי קסלר

Sandy Kessler

13:20-14:05

____________

 

ברידג' רמה 2

Bridge Level 2

איזבלה פוקס

Isabella Fuchs

13:30-14:45

____________

 

שימור ושיפור
הזיכרון
רמה 2

Memory
Improvement
Level 2

חברת קורטקס

Cortex
Memory Center

13:30-14:45

 

____________

 

ספרדית מתחילים

Spanish Beginners

ססליה ארנוביץ

Cecilia Aranovich

13:30-14:45

____________

 

ספר ההגדה

Sefer Ha'Agadah

בת שבע 
דורי-קרלייה

Bat Sheva
Dori- Carlier

13:30-14:45

*מועבר בעברית קלה

 

____________

 

חדש!

טיול באיטליה

Trip to Italy

ד"ר לארה בן-דוד

Dr. Lara
Ben-David

13:30-14:45

 

יוגה

Yoga

תמר בנטל

Tamar Bental

8:00-9:00

____________

 

התעמלות בריאותית

Exercise to Health

גליה כהן

Galia Cohen

9:00-10:00

____________

 

ערבית רמה 3

Arabic Level 3

ססיליה ארנוביץ

Cecilia Aranovich

9:00-10:15

____________

 

חדש!

מדרש, פיוט ושירה
במעגל השנה

Poetry and
Midrash for Every Occasion

שלומית פישר

Shlomit Fisher

9:00-10:15

____________

 

רישום וציור

Drawing
and Painting
Intermediate

9:00-12:00

הקורס מחושב כשני
חוגים לצורך גביה

____________

 

ריקודי עם מתחילים

Folk Dances
Beginners

שלום גיאת

Shalom Giatt

9:00-10:00

____________

 

69 שנים
למדינת ישראל

69 Years of Stat

מיכה פייל

Micha File

9:00-10:00

*מועבר בעברית קלה

____________

 

מקהלת גינות העיר

Ginot Ha'Ir Choir

טליה קירש

Talia Kirsch

9:15-11:45

* הקורס מחושב כשני
חוגים לצורך גביה,
יערכו מבחני התאמה למקהלה

____________

 

פרקי אבות
ומדרשי חז"ל

Pirkey Avot

שי גיליס

Shai Gillis

10:30-11:40

____________

 

חדש!

סיפורי חיים
וכתיבה יצירתית
מתחילים

Life Stories
and Writing
Beginners

מיכאל אדם

Michael Adam

10:30-11:45

____________

 

ריקודי עם מתקדמים

Folk Dances 
Advanced

שלום גיאת

Shalom Giatt

10:30-13:00

____________

 

ספרות עברית
-ממשיכים

Hebrew
Literature-
Continueing

בת שבע 
דורי-קרלייה

Bat Sheva
Dori Carlier

10:30-11:45

*מועבר בעברית קלה

____________

 

אבני דרך בישראל

Milestones
in Israel

מיכה פייל

Micha File

10:30-11:45

*מועבר בעברית קלה

____________

 

פילאטיס

Pilates

גליה כהן

Galia Cohen

10:40-11:40

____________

 

ספר שמואל

Sefer Shmuel

שי גיליס

Shai Gillis

12:00-13:10

____________

 

חדש!

יהודה עמיחי

Yehuda Amichai

מיכאל אדם

Michael Adam

12:00-13:15

____________

 

שימור ושיפור
הזיכרון
רמה 2

Memory
Improvement
Level 2

חברת קורטקס

Cortex Memory
Center

12:00-13:15

____________

 

מבט לחיים
-דרך אמנות,
מוסיקה וסרטים

Life Panoramic
View-Through
Art, Music
& Movies

ברוריה פסטרנק

Bruria Pasternak

12:00-13:15

____________

 

מי מפחד משי
עגנון?
ממשיכים

Who’s Afraid
of Agnon
Continuing

בת שבע
 דורי- קרלייה

Bat Sheva
Dori Carlier

12:00-13:15

*מועבר בעברית קלה

____________

 

רישום וציור
מתקדמים

Drawing
and Painting
Advanced

שולמית ניר

Shulamit Near

12:30-15:30

*הקורס מחושב כשני
חוגים לצורך גביה,
מותאם לבעלי רקע
משמעותי בציור

____________

 

מסע מהכורסא

Armchair
Sightseeing
Cultures
Revelation
Experience

ברוריה פסטרנק

Bruria Pasternak

13:30-14:45

____________

 

ממחזה למשחק

From a play
to Acting

מיכאל אדם

Michael Adam

13:30-14:45

____________

 

ארץ התנ"ך

Bible Land

מיכה פייל

Micha File

13:30-14:45

מועבר בעברית קלה

 

 

באזז- תוכנית
ייחודית לבניית
העצם

Buzz-A Program
for Building
Bones

סנדי קסלר

Sandy Kessler

8:00-8:45

____________

 

גוף-נפש: תזונה
ואורח חיים בריא

Body Soul
Nutrition &
HUealthy Lifestyle

קרן בן-ישי

Keren Ben-Yishai

9:00-10:15

____________

 

שימור ושיפור
הזיכרון

Memory
Improvement
Beginners

חברת קורטקס

Cortex Memory
Center

9:00-10:15

____________

 

אנגלית ביניים

English
Intermediate

ססיליה ארנוביץ

Cecilia Aranovich

9:00-10:15

____________

 

פלדנקרייז

Feldenkrais

סנדי קסלר

Sandy Kessler

10:30-11:15

____________

 

יוגה

Yoga

רחל דוויך

Rochelle Dweck

10:30-11:30

____________

 

אנגלית-
מתקדמים 2

English
Advanced 2

ססיליה ארנוביץ

Cecilia Aranovich

10:30-11:45

____________

 

מלאכת יד
מתקדמים

Handmade Work
Advanced

קרן בן-ישי

Keren Ben-Yishai

10:30-13:00

*הקורס מחושב כשני
חוגים לצורך גביה

____________

 

איטלקית רמה 2

Italian Level 2

ד"ר לארה בן-דוד

Dr. Lara
Ben-David

10:30-11:45

____________

 

שימור ושיפור
הזיכרון

Memory
Improvement
Beginners

חברת קורטקס

Cortex
Memory Center

10:30-11:45

*מועבר בעברית קלה

____________

 

 

אנגלית-
מתקדמים 1

English
Advanced 1

ססיליה ארנוביץ

Cecilia Aranovich

12:00-13:15

____________

 

איטלקית רמה 3

Italian Level 3

ד"ר לארה בן-דוד

Dr. Lara
Ben-David

12:00-13:15

____________

 

שירה בציבור

Public Singing

טליה קירש

Talia Kirsch

12:00-13:15

____________

 

ברידג' רמה 3

Bridge
Level 3

איזבלה פוקס

Isabella Fuchs

12:00-13:15

____________

 

דמויות חז"ל

Chazal figures

מורי תיכון הרטמן

Variety of Hartman Teachers

12:00-13:15

*מועבר בעברית קלה

 

____________

 

מלאכת יד מתחילים

Handmade work
Beginners

קרן בן-ישי

Keren Ben-Yishai

13:00-15:00

* הקורס מחושב כשני
חוגים לצורך גביה

____________

 

ברידג' רמה 2

Bridge

Level 2

איזבלה פוקס

Isabella Fuchs

13:30-14:45

____________

 

ספרדית רמה 2

Spanish
Level 2

ססיליה ארנוביץ

Cecilia Aranovich

13:30-14:45

____________

 

חדש!

איטלקית מדוברת

Spoken Italian

ד"ר לארה בן-דוד

Dr. Lara
Ben-David

13:30-14:45

 

 

הליכה נורדית

Nordic Walking

אפרים פוקס

Ephraim Fuchs

7:30-8:30

* הרשמה לשני
שיעורי הליכה נורדית
בשבוע, מחושבת
כחוג אחד לצורך גבייה.

____________

 

 

התעמלות בריאותית

Exercise to health

גליה כהן

Galia Cohen

9:00-10:00

____________

 

חדש!

ים הקלאסי
באוקיאנוס המוזיקה

Guided Listening
to Classical Music

אמיל גולוד

Emil Golod

9:00-10:15

____________

 

חדש!

להתעורר לחיים

Awaken into Life

דורית בן-ישראל

Dorit Ben-Israel

9:00-10:15

____________

 

ערבית רמה 6

Arabic Level 6

ססיליה ארנוביץ

Cecilia Aranovich

9:00-10:15

____________

 

סיפורי חיים וכתיבה
יצירתית- ממשיכים

Life Stories
and Writing-
Continueing

מיכאל אדם

Michael Adam

9:00-10:15

 

 

____________

 

רישום וציור
מתקדמים

Drawing
and Painting
Advanced

ג'פרי אלון

Jeffrey Allon

9:00-12:00

* הקורס מחושב כשני
חוגים לצורך גביה

____________

פילאטיס

Pilates

גליה כהן

Galia Cohen

10:40-11:40

____________

 

ספרדית
מתקדמים 2

Spanish
Advanced 2

ססיליה ארנוביץ

Cecilia Aranovich

10:30-11:45

____________

 

סודות כף היד

The Palm Secrets

ציפי ספיר

Tsipi Sapir

10:30-11:45

____________

 

חקר החלומות מתקדמים

Dream
Research
Advanced

זוהרית רובין

Zohar Rubin

10:30-11:45

 

____________

 

משוררים ושירה

Poets and Poetry

מיכאל אדם

Michael Adam

10:30-11:45

____________

 

ברידג'- תחרויות

Bridge
Competitions

איזבלה פוקס

Isabella Fox

10:30-13:30

*הקורס מחושב כשני
חוגים לצורך גביה

התחרויות מוכרות
בהתאגדות
הישראלית לברידג'

____________

 

חדש!

NLP דיאלוג
עם התת מודע

NLP Neuro
Linguistic
Programing

ציפי ספיר

Tsipi Sapir

12:00-13:15

____________

 

חקר החלומות
מתקדמים

Dream 
Research-
Beginners

זוהרית רובין

Zohar Rubin

12:00-13:15

____________

 

ערבית ספרותית-
קריאה וכתיבה
רמה 2

Arabic Literature-
Reading and
Writing Level 2

ססיליה ארנוביץ

Cecilia Aranovich

12:00-13:15

____________

 

התבונה המקראית

Biblical wisdom

מיכאל אדם

Michael Adam

12:00-13:15

____________

 

חדש!

זומבה קלה

Zumba Gold

אנה מלכה

Anna Malka

12:00-13:00

____________

 

רישום וציור מתקדמים

Drawing
and Painting
Advanced

ג'פרי אלון

Jeffrey Allon

12:30-15:30

*הקורס מחושב כשני
חוגים לצורך גביה

____________

 

חדש!

מוזיאון בא לכיתה:
תערוכות בישראל
2017-18

Museo Comes
for a Visit

אלה צ’ארניאק

Alla Chernyak

13:30:14:45

 

 

 

 

*מספר המקומות מוגבל/ פתיחת הקורסים מותנית במספר משתתפים/ המערכת נתונה לשינויים/ המחירים אינם כוללים חומרים נוספים- רשימת ציוד לשיעורים (במידת הצורך) תינתן בתחילת השנה/
שנת הפעילות בין ספטמבר 2017 לסוף יוני 2018, בכפוף ללוח החופשות של מינהל קהילתי- גינות העיר/ דמי הרשמה 50 ₪./ ההרשמה- בכפוף לנהלי הרישום של מינהל קהילתי גינות העיר

 

מינהל קהילתי גינות העיר "בית יהודית", עמק רפאים 12
לפרטים והרשמה 02-5664144 שלוחה 0 www.ginothair.org.il

 

מחירון:
2 חוגים - 160 ₪ לחודש
3 חוגים - 210 ₪ לחודש
4 חוגים - 260 ₪ לחודש
חוג חמישי ומעלה- בתוספת של 40 ₪ לחוג לחודש.

 

קישור להורדת חוברת פעילות תשע"ח

נהלים וטופס רישום תשע"ח - עברית

נהלים וטופס רישום תשע"ח - אנגלית

רשמים מהיום הפתוח 22.6.17

ALL GIL a variety of courses in English

 _____

 

 תקצירי הקורסים תשע"ח:

אמנות, מוזיקה ותאטרון

רישום וציור/ ג'פרי אלון


רישום וציור ברמת ביניים/ מרינה לויטן


רישום וציור למתקדמים (לבעלי ניסיון)/שולמית ניר


 מלאכת יד/ קרן בן-ישי


לצייר באמצעות חוטים – קורס לרקמה חופשית ויצירתית/רפא לסר- חדש!


 מקהלת גינות העיר בניהולה המוסיקלי ובניצוחה של טליה קירש


שירה בציבור של שירי ארץ ישראל האהובים/ טליה קירש


ים הקלסי באוקיינוס המוסיקה/ אמיל גולוד- חדש!


ממחזה למשחק/ מיכאל אדם


מוזיאון בא לכיתה: תערוכות, מוזיאונים ואספי אמנות בישראל 2017-2018 / אלה צ'רניאק


אמנות על קצה המזלג: מגוון נושאים מתולדות האמנות, הפיסול, הצילום והאדריכלות/ אלה צ'רניאק


מבט לחיים - דרך אמנות, מוסיקה וסרטים/ ברוריה פסטרנק


מסע מהכורסא/ ברוריה פסטרנק - חדש!


טיול באיטליה/ ד"ר לארה בן-דוד - חדש!


 

גוף-נפש ורוח

 דיאלוג עם התת מודע/ ציפי ספיר- חדש! N.L.P


להתעורר לחיים / דורית בן-ישראל- חדש!


חקר החלומות/ זוהרית רובין


סודות כף היד/ ציפי ספיר


פסיכולוגיה וגרפולוגיה/ אבי שטיינר


פסיכולוגיה ממשיכים/ אבי שטיינר- חדש!


גוף-נפש תזונה ואורח חיים בריא/ קרן בן-ישי


נשימה לנשמה/ דורית בן-ישראל


פילוסופיה מעשית / מיכאל אדם


משחקי חברה ותקשורת מקרבת/ דגנית עמיר- חדש!


 

פעילות גופנית

התעמלות לרצפת אגן, חיזוק הגוף ויציבה/ תהילה זמיר


התעמלות בריאותית/ גליה כהן


פילאטיס/ גליה כהן


פלדנקרייז/ סנדי קסלר


באזז- שיטה ייחודית לבניית העצם/ סנדי קסלר


יוגה/ תמר בנטל


יוגה/ רחל דוויך


טאי צ'י/ ענת אראל


צ'י גונג ומדיטציה/ ענת אראל


זומבה קלה/ אנה מלכה


ריקודי בטן/ תהילה זמיר


ריקודי עם/ שלום גיאת


הליכה נורדית/ אפרים פוקס


 

 

יהדות, ספרות ושירה

929 – לומדים תנ"ך ביחד/ דניאל שרשבסקי- חדש!


ספר שמואל/ שי גיליס


פרקי אבות ומדרשי חז"ל/ שי גיליס


התנ"ך בראי הספרות/ שרה שויקה


מדרש, פיוט ושירה במעגל השנה/ שלומית פישר- חדש!


התבונה המקראית/ מיכאל אדם


משפחות ירושלמית/ טל חניה


דמויות ירושלמיות/ טל חניה- חדש!


עיון בסיפוריהם הקצרים של עגנון, גרוסמן, קרת ועוד... / מיכאל אדם


יהודה עמיחי/ מיכאל אדם- חדש!


סיפורי חיים וכתיבה יצירתית / מיכאל אדם


משוררים ושירה/ מיכאל אדם


מַזֶּשִׁיר (מה זה שיר?)- סדנה לכתיבת שירים/ מיכאל אדם


 

שפות

אנגלית/ ססיליה ארנוביץ


יידיש/ לאה סקיבא


ספרדית/ ססיליה ארנוביץ


ערבית מדוברת/ ססיליה ארנוביץ


ערבית ספרותית (קריאה וכתיבה) / ססיליה ארנוביץ


איטלקית/ ד"ר לארה בן-דוד


 

למידה וחשיבה

טכנולוגיה ויזמות/ אוריאל שוראקי- חדש!


ברידג'/ איזבלה פוקס


שימור ושיפור הזיכרון/ קורטקס חוגים


ggggg - site/content.php