מידעוןטפסיםצור קשרEnglish גודל פונט: א א א

הרשמו לקבלת ניוזלטר

מאמרים » קהילה » אירועים למשפחות צעירות
 

שעת סיפור בסאלד

 

שעת סיפור – בילוי אינטליגנטי לילדים אינטליגנטים

אין ילד שלא אוהב סיפור. תתחילו להקריא סיפור, ומיד יתקבצו סביבכם כל הילדים שנמצאים בסביבה ויאזינו בשקיקה. הצוות של מנהל קהילתי גינות העיר מספק לכם את כל המידע שאתם צריכים על שעת סיפור, ועל מקומות בהן היא מתקיימת בירושלים.

שעת סיפור ניסן נתיב ינואר 2016

-שעת סיפור לילדים בניסן נתיב

מהי שעת סיפור

ילדים וסיפורים הולכים נהדר יחד. הסיפור מרתק ומצית את דמיונו של הילד, מעשיר את עולמו ומפתח את היכולות השכליות שלו. ילדים קטנטנים שעדיין לא יודעים לקרוא וילדים גדולים שעדיין נמצאים בראשית הקריאה, כל אלה אוהבים לשמוע סיפורים. מלבד האפשרות של הקראת סיפור לילדיכם ישנו מושג הנקרא שעת סיפור. זוהי שעה בה מקריאים סיפור לילדים באופן מרוכז, ובדרך כלל מתרחשת בספריה.

על החשיבות של הקראת ספרים לילדים

איך צורך במחקרים כדי לקבוע כי הקראת סיפורים וספרים לילדים בגיל הרך יגרמו לשיפור רמת הקריאה שלהם בהמשך חייהם. קריאת ספרים לילדים מעשירה את שפתם, מקנה להם ידע נרחב על העולם ומפתחת בהם רגישות מיוחדת. בנוסף, היא גם מפתחת בילד יכולות קשב וריכוז טובות יותר כבר מגיל צעיר.

 

שעת סיפור לילדים בסטודיו ניסן נתיב בירושלים

 

איך זה מתנהל?

שעת סיפור מיועדת לכל הגילים, ובדרך כלל מחולקת על פי גילים שונים. שעת סיפור מתנהלת כך שהמספר יושב על כיסא ומולו הילדים. בדרך כלל בוחרים לספר ספרי ילדים מוכרים יותר, אך לפעמים מסופרים גם ספרים מוכרים פחות.

 

שעת סיפור בירושלים

שעת סיפור מתקיימת במקומות שונים. אחת האפשרויות הבולטות היא שעת סיפור במנהל גינות העיר בירושלים. לעתים, מלבד הקראה פשוטה של סיפורים יכלול האירוע גם הצגה בליווי שחקנים שונים שיציגו את המתרחש בסיפור. סיפורים לדוגמה שמוקראים בשעות סיפור בירושלים הם 'אוזו ומוזו מכפר קקארוזו', 'הנסיך הקטנטן' ועוד.

 

מחיר

האם אירוע שעת סיפור עולה כסף? זה תלוי אירוע ומקום. בדרך כלל שעת סיפור היא אירוע חינמי הנערך בספריה, אך לעתים היא גם עולה כסף, והמחיר בדרך כלל הוא סביב עשרה שקלים.

 

בנוסף להקראה של ההורים

רבים תופסים את קריאת סיפורים לילדים כפעולה טבעית, אבל לא לכולם יש זמן וסבלנות לעשות זאת. שעת סיפור היא אפשרות להוסיף על הסיפורים שההורים מספרים לילדים. זו גם הזדמנות לאינטראקציה של הילדים עם ילדים אחרים שמגיעים כדי לשמוע סיפורים.

 

 
ggggg - site/articles.php